Co nowego u nas?!

Co nowego u nas?

Hochland aktywnie zaangażowała się w ogólnopolską zbiórkę prowadzoną przez Fundację Siepomaga. Celem zbiórki jest zgromadzenie środków pieniężnych na niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z epidemią.

Zgodnie z ideą #hochlandsiedzieli, firma przekazuje na tę akcję darowiznę pieniężną. To nie wszystko – bowiem firma promuje również wśród swoich pracowników przekazanie indywidualnego wsparcia poprzez funkcjonującą online „skrzynkę Siepomaga”. – Nie ulega wątpliwości, że zapotrzebowanie na pomoc ze strony szpitali jest teraz ogromne – mówi Jacek Wyrzykiewicz – Lekarze, pielęgniarki i inni przedstawiciele służby zdrowia, ofiarnie działają każdego dnia i są na „pierwszej linii frontu” walki z koronawirusem. Przyłączamy się do zbiórki Fundacji Siepomaga z głębokim przekonaniem, że taka forma pomocy będzie realnym wsparciem, najbardziej dostosowanym do bieżących i pilnych potrzeb placówek zdrowia. Poza przekazaniem środków finansowych przez firmę, stwarzamy dogodną możliwość dołączenia się do zbiórki przez naszych pracowników.

Hochland uczestniczy ponadto w akcji Polskiej Federacji Producentów Żywności i Związku Pracodawców. Jej celem jest przekazywanie żywności jako wsparcia służby zdrowia, według zapotrzebowania zgłoszonego przez poszczególne szpitale oraz służb granicznych zaangażowanych w walkę z epidemią.