Aktualności

Hotelowe śniadania koniecznie z serami!

Deska serów to jeden z elementów bufetu śniadaniowego, który często pozostaje w pamięci gości i dla którego warto wrócić do konkretnego hotelu. W ofercie Hochland jest mnóstwo hitów, które są fantastycznym elementem w bufetach śniadań hotelowych. Marzena Rowicka, Redaktor Naczelna TRENDY art of living rozmawia na temat hotelowych śniadań z Jackiem Wyrzykiewiczem, PR & Marketing Services Managerem w Hochland Polska.

Czytaj więcej

Ser dogi

Ser dogi są pysznym daniem lubianym również przez najmłodszych konsumentów. Podgrzana serówka w świeżej grahamowej bułce to sycąca przekąska w ciągu dnia pełnego przygód.

Czytaj więcej

Bufety śniadaniowe

Zestaw displayów do serów Hochland pozwala w stylowy i kompaktowy sposób przygotować śniadaniowy bufet z asortymentem naszych serów. Prezentujemy go podczas warsztatów. Sprawdź, jak możesz odmienić swój bufet!

Czytaj więcej

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarno-produktowe Hochland są szyte na miarę. Zakres tematyczny szkolenia i przygotowywane receptury dopasowujemy do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy osób. Wspólna praca z produktami jest uzupełniona pakietem materiałów szkoleniowych oraz przepisów.

Czytaj więcej

Nagrody 2018

Nieustannie udoskonalamy receptury, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Cieszymy się, że sery Hochland są doceniane przez konsumentów i profesjonalistów. Dziękujemy za okazane zaufanie!

Czytaj więcej